Wilt u weten welke onderscheidingen er mogelijk zijn vanuit het District Sassenheim?
U leest er alles over op onze andere pagina.
U leest er alles over op onze andere pagina.
Ereleden
Naam | Jaar van onderscheiding |
Henk
Vergeer
|
Henk de
Jeu
|
1997
|
Margot Boer |
2016
|
Pauline Wagner | 2019 |
Erevoorzitter
Naam | Jaar van onderscheiding |
Ben van der Geest |
2002
|
Aad Kagenaar |
2011
|
Oevreprijs
Naam | Jaar van onderscheiding |
Corrie Kagenaar (Rijnsburg) | 2023 |
Yvonne Smit (KSVR) |
2011
|
Talent van het jaar
Naam | Jaar van de onderscheiding | Vereniging |
Ward Dielisssen | 2018 2020 | Sassenheim |
Henk van Atten | 2018 | I.H.C.L. |
Tygo Kompier | 2018 | Koudekerk aan den Rijn |
Patricia Koot | 2018 | Warmond |
Sophie Kraayeveld | 2018 | Woubrugge |
Sem Spruit | 2020 2022 | STC de Rijnstreek |
Pien Hersman | 2018 2020 2023 (Wisselbeker) | Sassenheim |
Colin Duivenvoorden | 2020 | Woubrugge |
Chloé Hoogendoorn | 2020 | Woubrugge |
Buitengewoon lid van verdienste
Naam | Jaar van onderscheiding | Vereniging |
Job de Ridder | 2002 | Noordwijk |
Meuwissen i.m. | 2015 | Sassenheim |
Willem Jan Molleman | 2011 | Voorschoten |
Margot Boer | 2014 | Woubrugge |
Martien v.d.Geest | 2016 | Zoeterwoude |
Bronzen schaatser
Naam | Jaar van onderscheiding | Vereniging |
Jorieke v.d. Geest | 2008 | Alkemade |
Lars Hogeboom | 2008 | Alkemade |
Piet Möllers | 2015 | Alkemade |
Gerard Ganzevles | 2016 | Alkemade |
Ben van der Tang | 2016 | Alkemade |
Bert de Jong | 2016 | Alkemade |
Anja de Groot | 2016 | Alkemade |
George Rotteveel | 2016 | Alkemade |
Dennis van Dommelen | 2016 | Alkemade |
Jos van der Hoorn | 2017 | Alkemade |
Kees van Zanten | 2017 | Alkemade |
Hans Koomen | 2017 | Alkemade |
Ruud van Velzen | 2017 | Alkemade |
Paul van Velzen | 2017 | Alkemade |
Maud v.d. Meer | 2013 | Alkemade |
Renz Rotteveel | 2013 | Alkemade |
Jan Möllers | 2016 | Alkemade |
René Bisschop | 2016 | Alkemade |
Ronald Hoogervorst | 2016 | Alkemade |
Anja van Dongen | 2016 | Alkemade |
Kai Verbij | 2008 | Hoogmade |
Marleen Elstgeest. | 2008 | Hoogmade |
Eline Verhagen. | 2010 | Hoogmade |
Savannah Audier. | 2013 | Hoogmade |
Tessa Boogaard. | 2014 | Hoogmade |
Marc van Leijden | 2016 | Hoogmade |
Koen Slootweg. | 2012 | I.H.C.L. |
Roxanne van Hemert | 2008 | IJVL |
Laurine van Riessen | 2006 | IJVL |
Kjeld Nuis | 2013 | IJVL |
Esmee Messemaker | 2013 | IJVL |
Gerard Snel | 2015 | IJVL |
Thea den Hollander-Straathof | 2016 | Koudekerk a/d Rijn |
Paul Robijn | 2018 | Koudekerk a/d Rijn |
Sanne v.d. Star. | 2006 | Rijpwetering |
Britt v.d. Star. | 2008 | Rijpwetering |
Leo de Vogel | 2011 | Sassenheim |
Piet Benschop | 2012 | Sassenheim |
Thom van Beek. | 2014 | Stompwijk |
Aad Heemskerk | 2008 | Trainer District |
Sjaak Hartman | 2008 | Trainer District |
Peter Monraats | 2008 | Trainer District |
Corry van Goozen | 2008 | Trainer District |
Dick van Goozen | 2008 | Trainer District |
Pieter Smit | 2009 | Trainer District |
Janine Waaijer | 2013 | Trainer District |
Willem Jansen | 2013 2023 | Trainer District |
Ben Jongejan | 2008 | Voorschoten |
Arie de Korte i.m. | 2008 | Voorschoten |
Willem Jan Molleman | 2008 | Voorschoten |
Tessa Kortekaas | 2008 | Warmond |
Kees Heemskerk | 2011 | Warmond |
Lisa v.d. Geest | 2012 | Warmond |
Iris van de Selt | 2018 | Warmond |
Nelly van der Loo | 2018 | Zoeterwoude |
Zilveren schaatser
Naam | Jaar van onderscheiding | Vereniging |
Kai Verbij. | 2010 | Hoogmade |
Dick van Goozen. | 2013 | Hoogmade |
Tessa Boogaard. | 2015 | Hoogmade |
Koos van Wieringen | 2016 | Hoogmade |
Thea den Hollander-Straathof | 2019 | Koudekerk a/d Rijn |
Sjef van Haestregt | 2016 | Alkemade. |
Lisa van der Geest | 2018 | Warmond |
Nelly van der Loo | 2018 | Zoeterwoude |
Kjeld Nuis | 2014 | IJVL |
Arie de Korte i.m. | 2010 | Voorschoten |
Paul van der Geest | 2017 | Oud Ade |
Gouden schaatser
Naam | Jaar van onderscheiding | Vereniging |
Kjeld Nuis | 2018 | IJVL |
Lidmaatschap van waardering
Naam | Jaar van onderscheiding | Vereniging |
Piet van Schie | 2019 | Hoogmade |
Jos van Teijlingen | 2020 | Zoeterwoude |
Judith te Dorsthorst | 2023 | Bestuur District |
Luit Bloem | 2023 | Trainer District |
Lucienne Schoneveld | 2023 | Trainer District |
Martin van Klaveren | 2010 | Bestuur St. IJshal |
Nico Glas | 2022 | Schoonrijden |
Johan Westerbeek | 2022 | Schoonrijden |
Lid van verdienste
Naam | Jaar van onderscheiding | Vereniging |
Mevr.P.Klein | | Alkemade |
J.van Rijn | | Alkemade |
W.v.d. Meer | | Alkemade |
J.de Jong | | Alkemade |
Monique Velzeboer | | Alkemade |
Simone Velzeboer | | Alkemade |
B.v.d.Poel-Verlaan | | Alkemade |
Ronald v.d. Ing | | Alkemade |
Dennis v.d. Ing | | Alkemade |
Wendy v.d. Poel | | Alkemade |
Wil Kerkvliet | | Alkemade |
Mevr. W.v.d. Poel | | Alkemade. |
Klaas de Redelijkheid | 2023 | Bestuur District |
J.Straathof | 2002 | Bestuur District |
Ton Hilgersom | 2013 | Bestuur District |
Jan van Schie | 2017 | Bestuur District |
L.de Haas. | | De Kaag |
Jac Schoo. | 1999 | De Kaag |
Wim Kattenberg. | | De Kaag |
Jac Duivenvoorde. | | De Kaag |
Gert Jan v.d.Made. | | De Kaag |
Maurits Honcoop. | 2004 | De Kaag |
Freek Kuipers. | 2004 | De Kaag |
T.van Es. | | De Kaag |
J.van Leeuwen | | Hoogmade |
G.v.Leyden. i.m. | | Hoogmade |
J.Jansen. i.m. | | Hoogmade |
Jac.v. Wieringen. | | Hoogmade |
Cees Borst. | | Hoogmade |
W.van Tol. | | Hoogmade |
Helen van Goozen. | | Hoogmade |
Leo Lieverse. | 1998 | Hoogmade |
Dorus Borst. | 1998 | Hoogmade |
Henk van Rijn. | 2005 | Hoogmade |
Dick van Goozen | 2018 | Hoogmade |
Kai Verbij. | 2014 | Hoogmade |
Hendrien van Leeuwen | 2018 | Hoogmade |
Koos van Wieringen | 2022 | Hoogmade |
Ch.Veldhoven. | | I.H.C.L. |
A.Ravensbergen. i.m. | | I.H.C.L. |
Pim Breebaart | 1997 | IJVL |
Roxanne van Hemert | 2009 | IJVL |
Laura van Klaveren | 1993 | K.S.V.R. |
Nel Aanhane. | | Katwijk |
Nico Looijesteijn. | 2006 | Katwijk |
Corrie de Niet. | 2009 | Katwijk |
H.Zaalberg | | Koudekerk a/d Rijn |
P.v. Harskamp | 1998 | Koudekerk a/d Rijn |
Hans v.d. Post | 2005 | Koudekerk a/d Rijn |
J.van Velzen. i.m. | | Leiderdorp |
Melanie de Lange. | | Leiderdorp |
Maureen de Lange. | | Leiderdorp |
J.de Lange. | | Leiderdorp |
L.Vellekoop | 1998 | Leidschendam |
John Singeling | 2005 | Leidschendam |
Jos Knoester | 2005 | Leidschendam |
Franny Hilgersom | 2005 | Leidschendam |
Janny van der Zwan | 2005 | Leidschendam |
Bert Hutten | 2005 | Leidschendam |
Gerrit den Haan | 2005 | Leidschendam |
C.Zuiderduin. | | Lisse |
P.Timmers. i.m. | | Lisserbroek |
J.Straathof. | | Lisserbroek |
Th.Potman. | | Lisserbroek |
Th.Breugel. | | Lisserbroek |
N.Feek. | | Lisserbroek |
Mevr.Admiraal. | | Noordwijk |
Jan de Ridder. | | Noordwijk |
Th.v. Rossum. | | Noordwijk |
Job de Ridder. | 1992 | Noordwijk |
Mevr.D.v.Lintsen. | | Noordwijk |
A.Vink. | 2001 | Noordwijk |
Th.Looijestein. | | Noordwijkerhout |
H.Nulkens. | | Noordwijkerhout |
Th.Bouwmeester. | | Noordwijkerhout |
Chr. v.d. Geest i.m. | | Oud Ade |
Jac v.d. Geest. | | Oud Ade |
G.v.d. Fits. | | Oud Ade |
Jan v.d. Poel. | | Oud Ade |
A.v. Schie. | | Oud Ade |
Bram v.d. Poel. | | Oud Ade |
Koos Koek. | | Oud Ade |
Sj.v.d. Geest. | | Oud Ade |
Jan van Seggelen | 2019 | Oud Ade |
A.Kagenaar | | Rijnsburg |
Mevr.C.Kagenaar | | Rijnsburg |
H.Grimbergen | | Rijnsburg |
Petra Grimbergen | | Rijnsburg |
Mevr.H.Vooys | | Rijnsburg |
Mevr.D.Ravensbergen | | Rijnsburg |
H.de Mooy | 1999 | Rijnsburg |
Jolanda Grimbergen | | Rijnsburg. |
J.Kraan | | Rijpwetering |
St.Straathof. i.m. | | Rijpwetering |
P.v.Haastrecht. | | Rijpwetering |
Sj.Hoogenboom. | 1993 | Rijpwetering |
Harry v.d. Star. | 2006 | Rijpwetering |
Henk Zonderop i.m. | 2010 | Rijpwetering |
Dick Zoetemelk | 2010 | Rijpwetering |
Joke Rotteveel | 2019 | Rijpwetering |
Harry v.d. Star | 2023 | Rijpwetering |
J.Karremans | | Sassenheim |
C.Homan. | | Sassenheim |
L.v.d. Hulst. | | Sassenheim |
C.Molenaar | | Sassenheim |
P.Vis. | | Sassenheim |
C.Meeuwissen i.m. | | Sassenheim |
H.Vrijburg. | | Sassenheim |
B.Smit | 2004 | Sassenheim |
Bram Leenheer. | 2010 | Sassenheim |
Annie de Vogel | 2018 | Sassenheim |
Richard Suyten. | | Stompwijk |
Cees Juffermans. | | Stompwijk |
Lia v. Schie. | | Stompwijk |
Joke Juffermans. | 2000 | Stompwijk |
Cor v. Geijlswijk. | 2001 | Stompwijk |
Wim de Groot | 2008 | Stompwijk |
Anja Borst | | Voorhout. |
Harold Jansen | | Voorschoten |
Mevr.H.Ravensbergen | 1997 | Voorschoten |
Willem Jan Molleman | 2010 | Voorschoten |
Th. Vergeer | | Warmond |
H.Vergeer | | Warmond |
A.van Moorsel | | Warmond |
Fr.Kool | 1991 | Warmond |
Ruud Vermeulen | 2009 | Warmond |
H. de Jeu i.m. | | Woubrugge |
C.Schijf | | Woubrugge |
J.Hogenveen | | Woubrugge |
Vincent Wolvers | | Woubrugge |
Chantal Boer | | Woubrugge |
Esther Boer | | Woubrugge |
Margot Boer | | Woubrugge |
Jan Bulk | | Woubrugge |
Jan van Dorp | | Woubrugge |
Henk Angenent | | Woubrugge |
Anneke Zwarst | 2010 | Woubrugge |
Chr.Overdevest i.m. | | Zoeterwoude |
Judith Straathof | | Zoeterwoude |
Martien v.d.Geest | 1997 | Zoeterwoude |
Elly van Goozen | 1998 | Zoeterwoude |
Piet van Goozen | 1999 | Zoeterwoude |
Jan Matze | 2000 | Zoeterwoude |
Teun v.d. Loo | 2007 | Zoeterwoude |
Jeroen Straathof | 1992 | Zoeterwoude. |
Aad v.d. Velden | 1998 | Zoeterwoude. |
P.Kranenburg | 1997 | Zoeterwoude. |
Mevr.R.v.Diemen | 2000 | Zoeterwoude. |