Wie komt ons bestuur versterken?

Kinderen op het ijs, geniet jij daar ook zo van? Met deze vrijwilligersfunctie kun jij de spin in het web worden. Training geven aan deze kinderen, dat doen anderen. Jij kunt onze nieuwe secretaris van het District Sassenheim worden. Als administratieve regelneef (of nicht) zorg jij dat alles op rolletjes loopt voor onze jeugdige schaatsers van de diverse verenigingen. In samenwerking met onze andere vrijwilliger zorg jij ook dat de abonnementen geregeld zijn. Natuurlijk mag je ook een rol spelen bij jeugdwedstrijden, maar dat hoeft niet. We zoeken iemand die het secretariaat van de jeugdcommissie wil regelen. Daarmee treed je ook toe tot het bestuur van het District Sassenheim. We zeiden het al eerder: de spin in het web tussen de verenigingen en het bestuur. Een superleuke vrijwilligersfunctie bij ons gezellige en informele bestuur. We vertellen er je graag meer over onder het genot van een kop koffie. En natuurlijk kun je ook gewoon een keer komen meekijken. Contact opnemen kan via jeugdschaatsen@districtsassenheimknsb.nl of via een van onze bestuursleden.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *